Aquafloor Su Geçirmez Parkeler

Parkeler, aşırı suya maruz kaldığı zaman şekil bozukluklarına, şişmeye ve kalkmaya başlar. Bunların önüne geçmek için su geçirmez parkeler üretilmiştir. Suya dayanıklı parkelerin ham maddesi pimapendir. Hiçbir şekilde sudan etkilenmez. Ancak görünümü doğal parke görüntüsüdür. Son günlerde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Eğer eviniz, iş yeriniz ve deponuz sürekli suya veya neme maruz kalıyorsa sizin için çözüm basit: Aquafloor Su geçirmez parkeler.

Aquafloor su geçirmez parkeler tamamen pimapenden üretilmiştir. Oldukça dayanıklıdır ve sudan hiçbir şekilde etkilenmez. Parke görünümüyle pimapen ham madde hissini asla vermez. Doğal görünümü ve dayanıklılığı ile iş yerlerinde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Su Geçirmeyen Parke Modelleri

 

Yukarıda gördüğünüz su geçirmeyen parke modelleri hakkında fiyat almak için lütfen firmamızla iletişime geçin. Aquafloor su geçirmez parkeler ev ve ofisler için olmak üzere iki kategoridedir. Gerektiği kadar kalın ve dayanıklı olan bu parkelerden memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Su Geçirmez Parke Fiyatları

Su geçirmeyen parkelerin fiyatları ev veya ofis kataloğundan seçeceğiniz ürüne göre değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgisi almak için beğendiğiniz ürün modelini ve ölçünüzü bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

Firmamız Aquafloor Yetkili Bayisidir ve tüm ürünler garantilidir.

Ürünler uzman ekibimiz tarafından isteğinize göre uygulanır.

Referanslarımızı inceleyerek firmamızdan kaliteli hizmet almaya hemen başlayabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir