Merdiven kaplamaları

Merdiven Halı Kaplaması

Evinizin veya mekanınızın merdivenlerini kaplattığınızda hem daha kullanışlı olacaktır hem de göze daha hoş gelecektir. Merdivenleri isterseniz parkeyle, isterseniz minefloyla isterseniz de halıyla kaplatabilirsiniz.

Merdiven halı kaplamaları en çok önerilen ve kullanışlı olandır. Halı merdiveninze göre en uygun şekilde uygulanır. Kayma olmaz. Önce merdiveninizin ölçüsü alınır. Buna göre uygun halı katalogları size gösterilir ve merdiven kaplama işlemi yapılır. Bu işlem sırasında normal halı kaplama dışında, merdiven için özel işlemler uygulanır. Bu yüzden firmamızdan bilgi almanız önemle rica edilir.

Merdiven PVC kaplama hizmeti de alabilirsiniz. Bunun işçiliği de normal bir odaya kaplamaktan farklı olacağı için yine iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz tarzı bize belirtirseniz size bu konuda nasıl destek olacağımızı da anlatabiliriz. Merdiven kaplama konusunda sadece halı ve pvcye bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Dekorasyon konusunda her alanda hizmet verdiğimiz için sorununuza zevkle çözüm buluyor olacağız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir