Smartclick Parkeleri

Smart Click İthal Parke Modelleri

Smart Click parkeler ithaldir. Modelleri her ne kadar az olsa da en çok beğenilen desenler ve renkler seçildiği için sıkça tercih edilmektedir. Özellikle kaliteli ve ucuz fiyatlı olması parkeler arasında Smart Click modellerini oldukça popüler yapmaktadır.

Smart Click laminat parkelerin yüzeyi Timberland desenlidir. 6mm’den oluşur. Oldukça kaliteli olan Smart Click parkelerini evlerinizde, iş yerlerinizde, kısacası her yerde kullanabilirsiniz. Smartclick parkelerinin bütün üretim değerleri TSE töleransları dahilindedir.

Bahsettiğimiz smart click ithal parke modelleri içerisinde açık ceviz, kayın, meşe, lamine meşe, safir meşe, toros çam bulunmaktadır. Diğer tüm modeller için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Şu ana kadar uyguladığımız Smart click parkelerinin hiçbirinde şişme, kalkma, kırılma veya herhangi bir ürün şikayetine rastlamadık. Bu yüzden iç rahatlığıyla smartclick parkelerini sipariş edebilir, huzurla kullanabilirsiniz.

Nasıl parke sipariş edebilirim?

Aşağıda beğenmiş olduğunuz parke modelini iletişim sayfamızdan bizi arayarak bildirebilir veya e-mail atabilirsiniz. Adresinize göndereceğimiz uzman ekibimiz ne kadar parke ihtiyacınız olduğunu belirlemek amacıyla ölçü alacaktır. Eğer ölçüleri biliyorsanız bu basamak atlanır. Ekibimizin müsaitliğine göre uygulama işlemi 1-3 gün arasında tamamlanmaktadır.

 

 

Smart click parke modelleri ve fiyatları için aşağıdaki fotoğrafları inceleyebilirsiniz:

 

 

İthal parkeler arasında uygun fiyatlı ve kaliteli bir parke çeşidi arıyorsanız hemen Smart click parkelerinden birisini beğenip bizimle iletişime geçin. Smart click parke fiyatları döviz kuruna göre değişmektedir ancak diğer parkelerle karşılaştırıldığı her zaman en ucuz parke olmuştur.

Beğendiğiniz parke modelini hemen bize bildirmek için lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir